Skip to main content
News Directory 3
  • Home
  • Business
  • Entertainment
  • Health
  • News
  • Sports
  • Tech
  • World
Menu
  • Home
  • Business
  • Entertainment
  • Health
  • News
  • Sports
  • Tech
  • World
Thomas Tuchelt máris kirúghatják az angol válogatottól

Thomas Tuchelt máris kirúghatják az angol válogatottól

March 15, 2025 Catherine Williams - Chief Editor Sports

Az 51 éves német szakember 26 fős névsorába – amely az Albánia és a Lettország elleni világbajnoki selejtezőkre kezdi meg a felkészülést – bekerült a 34 éves Jordan Henderson, aki legutóbb 2023 novemberében lépett pályára az angol válogatottban. Hozzá hasonlóan hosszú idő után lehetőséget kaphat Marcus Rashford is, aki tavaly márciusban a brazilok elleni barátságos mérkőzésen játszott utoljára az angol nemzeti csapatban. Az októberben kinevezett, de a szövetségi kapitányi posztot január 1-je óta betöltő Thomas Tuchel két újoncnak is bizalmat szavazott a pénteken kihirdetett kerete alapján: Dan Burn, a Newcastle United védője, valamint Myles Lewis-Skelly, az Arsenal középpályása először kapott meghívót.

Thomas Tuchel még nem is debütált az angol válogatottnál, máris sok kritikát kap Anglia-szerte
Fotó: Paul ELLIS / AFP

Thomas Tuchel ellen fordultak az angol válogatott szurkolói

Tuchel az elmúlt hónapokban alig-alig nézett meg a helyszínről mérkőzést Angliában, így már eddig is bőven érte őt kritika, ám a kerethirdetés után még nagyobb a felháborodás a szigetországban. Az angol sajtó sem fogta vissza magát egy-egy bekerült vagy éppen kihagyott játékos neve láttán, de a szurkolók zöme is ellenségesen reagált.

  • „Anglia meg akarja nyerni a 2026-os világbajnokságot, és erre 2025-ben Dan Burn debütál…” – írta egy rajongó.
  • „Annak, hogy Henderson van a keretben MGW [Morgan Gibbs-White] és Adam Wharton helyett, durva munkahelyi kötelességszegésnek kellene minősülnie” – vélte egy másik drukker.
  • „Henderson meghívása vad és őrült döntés. Komolyan, én már most kirúgnám Tuchelt” – mondta egy harmadik.
  • „Lehet, hogy inkább távoznia kéne, mielőtt akár még egy meccset is játszottunk volna” – így egy negyedik szurkoló.
  • „Ezek alapján egyértelműen megállapítható, hogy Tuchel otthonról dolgozik” – tette hozzá egy újabb hozzászóló.

Thomas Tuchel először jövő pénteken bizonyíthat, az angolok ugyanis akkor a Wembley Stadionban az albánok ellen kezdik meg szereplésüket a vb-kvalifikációban, majd március 24-én a lettekkel találkoznak szintén Londonban.

Kapcsolódó cikkek

Share this:

  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on X (Opens in new window) X

Related

Search:

News Directory 3

ByoDirectory is a comprehensive directory of businesses and services across the United States. Find what you need, when you need it.

Quick Links

  • Copyright Notice
  • Disclaimer
  • Terms and Conditions

Browse by State

  • Alabama
  • Alaska
  • Arizona
  • Arkansas
  • California
  • Colorado

Connect With Us

© 2026 News Directory 3. All rights reserved.

Privacy Policy Terms of Service